Tárkányi aranyérem műfüves pályán

Tárkányi aranyérem műfüves pályán Lencsés Zoltán 2024. 04. 03., sze - 17:59 Tárkányi arany- és borsi bronzérem született a Tőketerebesi Területi Labdarúgó-szövetség által 3. alkalommal kiírt „Tőketerebes város polgármesterének serlegéért” elnevezésű U19-es téli labdarúgótornán. Három egymást követő márciusi hétvégén négy csapat (TJ TISA Trakany, FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, FK II. Rákóczi Ferenc Borša, FK Veľaty) mérte össze erejét a műfüves pályán zajló 90 perces mérkőzések során. A tárkányiak az utolsó összecsapáson döntöttek a tornagyőzelmükről, amikor is az addig szintén veretlen 6 pontos Michaľanyval kerültek szembe. A Tisza-parti együttes Jakab Zsolt, Szőllősi János és Szűcs Nicolas góljával, magabiztos játékkal győzött 3:1-re, s szerezte meg a serleget, melyet a város polgármestere, Marek Čižmár és a szövetség elnöke, Štefan Kavčák adott át. „Az előző két seregszemlén is itt voltunk, de mindkétszer lemaradtunk a végső győzelemről, most harmadszorra azonban sikerült. A fiúk ...