Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Végre élvezetes, gólokban gazdag meccset játszott a PMFC!

Jó volt látni, hogy a Szigeti úton fullon volt autóval a stadion feletti rész, és hogy a meccs előtt néhány perccel még százméteres sor kígyózott az északkeleti pénztárnál. Nagyon sokan voltak kíváncsiak erre a baranyai rangadóra, persze a korai nyárias idő is besegített. Aki pedig kijött erre a bajnokira, biztosan nem ment haza csalódottan. Nagyon jó, fordulatos, izgalmas első félidőt produkáltak a csapatok: a mislenyiek már a 2. percben megszerezték a vezetést a kiugró Schuszter révén (0-1). Mondjuk kicsit korai volt a gól, mert az édesapa még nem ért be a stadionba, de majd a haverok elmesélik, mi hogyan történt. Ez a kezdés persze nem ígért túl sok jót a pécsi fiúknak, akik azonban mentek előre becsülettel, és elég hamar egyenlítettek, köszönhetően egy szögletnek. Végre láttunk valamit, amit kitaláltak a PMFC-nél: gyakorlatilag mindenki beállt az ötösön belülre, Lékai nem tudott beleérni a labdába, Miknyóczki azonban a kapuba fejelte (1-1). A folytatásban aztán sok forró pillana...