Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Nem volt elég a pécsi fiúk nagy hajrája, a Sopron ellen készülhetnek a lányok

Az alapszakasz utolsó előtti fordulójában az NKA Universitas Pécs férfi csapata Szolnokon lépett pályára, ahol sohasem könnyű győzni. Az első félidő azonban megmutatta, hogy van esély a sikerre, csak nagyon meg kell érte dolgozni. A nagyszünetben egy ponttal, 35-34-re a vendégek vezettek, ám a harmadik negyedben teljesen leblokkoltak, mindössze négy pontot dobtak – kész szerencse, hogy a házigazdák is csak tizenötöt (mindkét csapat nagyon gyengén célzott az egész meccs alatt), így maradt remény az utolsó felvonásra. Majdnem sikerült is fordítani! Csirke Ferenc együttese hatalmasat küzdött, ledolgozta hátrányát, visszajött mínusz kettőre (66-64), de a győzelmet végül nem tudta megkaparintani. Kár érte. Az alapszakaszt március 30-án, szombaton a Körmend elleni hazai meccsel zárják Kovács Péterék. NHSZ-Szolnoki Olajbányász–NKA Universitas Pécs 68-64 (20-18, 14-17, 15-4, 19-25) Férfikosárlabda-NB I. A csoport, 25. forduló. NKA Univesitas Pécs: Nikolic 14/3, Kovács P. 7/3, Durmo 8, Manjg...