Pocsék focihétvége: kikaptak a pécsi és a kozármislenyi srácok is

A pécsi futballszeretők nagyon kíváncsiak voltak arra, vajon mi lesz a kedvencekkel, a piros-feketékkel az edzőváltás utáni első bajnokin. Mint ismert, Kulcsár Árpád visszament az utánpótlásba, a helyére pedig Mátyus János érkezett. Egy ilyen váltás az esetek többségében azonnal jó eredménnyel párosul – sajnos most nem így történt. Nagyon fontos lett volna sikeresen zárni az Ajka elleni bajnokit, a PMFC ugyanis egy közvetlen riválissal találkozott, ám az első félidőben mindkét csapat csak helyzetekig jutott el, gól nem született. A második félidő közepe felé aztán hatalmas gólt lőttek a vendégek Szarka révén, ez pedig pokoli nehéz helyzetbe hozta a pécsi piros-feketéket. A folytatásban mentek előre a hazaiak, próbáltak egyenlíteni, de nem jött össze – az Ajka nyert, pontszámban így beérte a PMFC-t (26 pont), sőt, több győzelmének köszönhetően meg is előzte a tabellán. PMFC–Ajka 0-1 (0-0) Labdarúgó NB II., 22. forduló. Pécs, PMFC Stadion, 200 néző. Vezette: Móri Tamás (Bertalan Dávid...