Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A címvédő nagy falat volt, ezüstérmes a Ferencváros

A címvédő nagy falat volt, ezüstérmes a Ferencváros Elek Zoltán 2023. 06. 04., v - 19:35 A budapesti MVM Dome-ban 22 ezer néző előtt rendezték meg a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjét, amelyben a címvédő norvég Vipers Kristiansand és az idei Magyar Kupa győztese, az FTC-Rail Cargo Hungaria csapott össze. A bevonulásnál már tomboltak a fradisták, majd miután a főszereplők elfoglalták a pályát, felcsendült a kézilabda Bajnokok Ligája himnusza, amelyet az FTC játékosai összeölelkezve hallgattak. A zöld-fehér tábor ezután rákezdett a magyar Himnuszra is, sajnos a rendezők nem halkították le a zenét, de a nézők elnyomták azt. Majd érkezett a ferencvárosiak zöld-fehér koreográfiája, közte Szucsáncsi Zita óriási képe is feltűnt, a felirat pedig a „18 év hűség” volt, utalva a csapatkapitány elkötelezettségére, akinek ez volt az utolsó mérkőzése a négyes döntő fekete lovának mezében. A norvég szurkolótábor is kitett magáért, a rózsaszín szektor tombolt, amikor csapatuk a 3. percben már 2...