Betyárosan hajráznak a baranyai focicsapatok: nyert a Szentlőrinc és a Kozármisleny!

Érezhető, hogy hatalmas energiákat mozgósítanak azok a csapatok, amelyeknek ég a talaj a lábuk alatt. A bajnokság hajrájában egyre-másra jönnek a kisebb-nagyobb meglepetések, az esélytelenebbek sokszor pontot rabolnak az esélyesebbnek és erősebbnek vélt ellenfelektől. Így tett ma délután a Szentlőrinc is. A Tiszakécske elleni hazai győzelemmel kikaparta magának a gesztenyét Pichler Gábor együttese, amely nagyon lendületbe jött: ezúttal az Ajkát fektette két vállra, ráadásul idegenben! Nagy bravúr ez, hiszen az Ajka a dobogó harmadik fokán áll, és tavasszal a mezőny egyik legjobb formában lévő csapata. A Szentlőrincnek viszont nagyon kellenek a pontok, s bár a házigazdák igyekeztek megszerezni a vezetést a mérkőzés elején, az első gólt a vendégek lőtték, akik Grumics révén tizenegyesből jutottak előnyhöz a 25. percben (0-1). A folytatásban is derekasan próbálkoztak az ajkaiak, ám a lőrinci védelem masszívan állt a lábán, Grumics pedig kihasznált egy hibát, és az 53. percben már 0-2 v...