Akkorát hajrázik a Kozármisleny, hogy az még a Holdról is látszik!

Márton Gábor csodát tett a Kozármislennyel! Más oka nem lehet annak, hogy a néhány hete még biztos kiesőként aposztrofált csapat olyannyira megtáltosodjon, hogy zsinórban három bajnokit nyerjen – miközben ezt megelőzően huszonkilenc forduló alatt csak ötször örülhetett győzelemnek. A mislenyiek a Budafok és a Mosonmagyaróvár elleni sikert követően ezúttal a Szeged-Csanád Grosics Akadémia együttesét múlták felül. Ráadásul nem akármilyen mérkőzésen, a szurkolók bizony nagyon jól szórakoztak! Még harminc perc sem telt el, már két góllal vezettek a hazai kedvencek, majd a második félidő elején szépítettek a vendégek, így megint izgalmas lett a meccs, aztán jött Vogyicska találata a 3-1-hez, amire Rácz révén válaszolt a Szeged, de többre nem futotta az erejéből (3-2). A PMFC az Ajkához utazott, ami nem sok jót ígért, a házigazdák ugyanis remek formában vannak, a pécsiek viszont nem mondhatják el ugyanezt saját magukról. Esély így is volt a pontszerzésre, mert bár az Ajka még az első féli...