Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Iványi Dalma: „Keményen megdolgoztunk ezért a kupaezüstért”

Legutóbb a 2013/2014-es szezonban, még Zseljko Djokics vezetésével szerzett érmet a pécsi női kosárlabdacsapat: akkor nem csak eljutott a döntőig, hanem meg is nyerte, vagyis kupagyőzelmet ünnepelhetett. Valljuk meg, mi, pécsiek nem vagyunk ahhoz hozzászokva, hogy tíz éveket várjunk egy-egy éremre ebben a sportágban, reméljük, nem is kell ezzel megbékélnünk! A másfél hete Sopronban elért Magyar Kupa-ezüstben nagy szerepe volt a pécsi női kosárlabdázás korábbi csillagának, Iványi Dalmának is, aki másodedzőként segíti a csapatot, s akinek épp ma, március 18-án van a születésnapja. Úgyhogy egyrészt Isten éltesse sokáig, másrészt ezt a szép sikert akár szülinapi ajándékként is fel lehet fogni, még ha kicsit korábban is érkezett, mint ahogy kellett volna. – Először is köszönöm! Másrészt tényleg felfoghatjuk születésnapi ajándékként, mert ez tényleg nagyon szép eredmény volt, aminek akkor és most is nagyon tudtunk, tudunk örülni – fogalmazott a Pécs Aktuálnak Iványi Dalma. – Nem is tudtam...