Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Történelmi dunaszerdahelyi bravúr kézilabdában

Történelmi dunaszerdahelyi bravúr kézilabdában Elek Zoltán 2022. 01. 16., v - 17:49 2022. január 16., vasárnap - 18:34 Sport Friss ikon Off Törzs Az első mérkőzés valóságos gólesővel indult, szinte minden támadásból betaláltak a játékosok, de rendre a szerdahelyiek voltak előnyben. A kapusok közül először Oguntoye Viktória kapta el a fonalat, aki 5:5-nél ziccerben tudott védeni, így a vendégcsapat nem tudta átvenni a vezetést. Ez végül a 24. percben sikerült nekik először, ekkor már két hetest is elrontottak a hazaiak. Úgy tűnt ez nem viselte meg őket nagyon, hiszen Bízik Réka a rossz büntető után szinte azonnal cunderral szerzett gólt. A félidő végén jött a harmadik kimaradt hetes is, így 13:12-nél vonultak öltözőbe a csapatok. A szünet után már nem ment ennyire a góllövés egyik csapatnak sem, a kapusok teljesítménye feljavult és a kapufáról is általában kifelé pattant a labda. A HC DAC védelmét az egész mérkőzésen próbálta felőrölni a Kristianstad beállója és sokszor sikerrel is j...