Ilyen az élet: már megint a vonal alatt van a PMFC

A PMFC-nek nagyon kellett volna a három pont a Haladás elleni bajnokin, s miután Harsányi korán vezetést szerzett, úgy tűnt, sínen vannak a piros-feketék. A folytatás azonban nem úgy sült el, ahogy hazai oldalon szerették volna, ugyanis a vendégek még az első félidőben egyenlítettek. A szünet után mindent megtett Mátyus János együttese az újabb gólért, volt amikor közel is járt hozzá, de aztán maradt az 1-1-es végeredmény. Az egy pont pedig nem elég ebben a helyzetben. A nagy rivális BVSC ugyanis élt a lehetőséggel, 1-0-ra legyőzte otthon a Csákvárt, ezzel megelőzte a pécsi piros-feketéket, akik így lecsúsztak a kiesést jelentő 15. pozícióba. PMFC–Szombathelyi Haladás 1-1 (1-1) Labdarúgó-NB II., 30. forduló. Pécs, PMFC Stadion, 500 néző. Vezette: Jakab Árpád (Baghy Csaba, Kiss Balázs). PMFC: Helesfay – Szekszárdi, Pejovics, Hadaró – Harsányi, Krausz, Terbe (Szeles, a szünetben), Hudák (Bachesz, 62.), Majnovics – Tóth-Gábor, Rácz Balázs (Szabó M., 62.). Vezetőedző: Mátyus János. Szom...