Büntető és piros lap is volt a DAC rózsahegyi bajnokiján

Büntető és piros lap is volt a DAC rózsahegyi bajnokiján Lencsés Zoltán 2024. 03. 29., p - 20:13 A DAC labdarúgócsapata 1:1-es döntetlent játszott Rózsahegyen, a Niké Liga felsőházi rájátszásában. Itt csak birkózni lehet, focizni nem – gondolhatták azok, akik meglátták a rózsahegyi gyepszőnyeget, és az első 30 perc pontosan úgy nézett ki, mint a pálya: ramatyul. Az élvezhetetlen kategóriába tartozó mérkőzés az első fél óra végén hozott először izgalmakat, amikor egy visszagurított labda megtalálta Hercet, de a DAC középpályása a büntetőpontról nem találta el a kaput. Addig a pillanatig jobbára a hazaiak adogattak a középpályán, de onnantól a sárga-kékek voltak aktívabbak, Redzic egyéni akciója végén Koné is közel járt a gólhoz. A 38. percben pedig már be is talált a télen igazolt támadó: kezezés történt a DAC tizenhatosában, a videóbírozás után pedig Dzivjak tizenegyest ítélt a vendégek javára – 0:1. A második félidőt a rózsahegyiek támadóbb szellemben kezdték, de az első említésre ...