Szoros vereséget szenvedtek a komáromi röplabdázók az Azori-szigeteken

Szoros vereséget szenvedtek a komáromi röplabdázók az Azori-szigeteken Lencsés Zoltán 2023. 12. 13., sze - 17:43 Szoros mérkőzésen szenvedett vereséget a komáromi férfiröplabda-csapat az Azori-szigeteken a Challenge Cup nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. Az Azori-szigeteken székelő portugál A. J. F. Bastardo csapata kedden este már 2:0-ra vezetett szettekben, a harmadik játszmában pedig 9:4 volt az előnye, de innen sikerült felállnia a komáromiaknak, akik kiegyenlítettek, és végül csak egy szoros tiebreakben maradtak alul. A vereséggel minden esélye megmaradt a Duna-parti csapatnak, hogy a jövő héten hazai pályán harcolja ki a negyeddöntőbe jutást. „Komáromban fog eldőlni minden, teli csarnokot várunk” – adta hírül a csapat hivatalos Facebook-oldala. „Mindkét csapat a saját taktikája szerint játszott az első két szettben, ebből a hazaiak jöttek ki jobban és megérdemelten vezettek. Ezután változtattunk, máshogy játszottunk, amire az ellenfelünk nagyon rosszul reagált. A sorsdöntő sze...