Döntetlennel zárta a szezont a PMFC, a tizenegyedik helyen végzett a pécsi csapat

Nem sikerült győzelemmel zárnia az idényt a PMFC-nek, pedig egészen a 82. percig úgy tűnt, bezsebelik a három pontot a hazaiak. A szép napsütéses időben zajló mérkőzés negyedik percében Adamcsek talált a hálóba. A mérkőzés hajrájáig nem esett újabb gól, a 82. percben azonban eredményesek voltak a tiszakécskeiek. A PMFC tehát döntetlennel zárta a szezont, a csapat a tizenegyedik helyen végzett. Volt ennél jobb idénye a pécsi labdarúgásnak.Merkantil Bank Liga, 38. fordulóPMFC - Tiszakécskei LC 1-1 (1-0)Gólszerzők: Adamcsek (4.), ill. Kalmár (82.).A Szentlőrinc 7-2-re kapott ki Kecskeméten. A pécsi NB II-es mérkőzés előtt legendás játékosok léptek pályára, a meccsen potyogtak a gólok.PMSC Öregfiúk - Magyar Öregfiúk Válogatott 6-3 (1-1)Gólszerzők: Gyánó (30.), Tököli (43., 57.), Fehér (49.), Gera (55.), Gálffy (61.) ill. Tököli (13.), Kiss (33.) , Madar (39.)PMSC Öregfiúk: Sólyom - Kónya, Szabados, Palaczky, Gaál...