McLaughlin-Levrone: hálás vagyok, hogy így ünnepelhettem a születésnapomat

McLaughlin-Levrone: hálás vagyok, hogy így ünnepelhettem a születésnapomat Mészáros Richárd 2024. 08. 09., p - 10:02 A női 400 méteres gátfutásban világrekorddal olimpiai bajnok Sydney McLaughlin-Levrone hálás azért, hogy a születésnapját újabb aranyéremmel ünnepelhette. Az immár háromszoros ötkarikás győztes amerikai futó csütörtök esti párizsi diadala után elmondta, kemény versenyre számított, és ezt meg is kapta. „Jó látni, ahogy a sportágunk növekszik és fejlődik, és az, hogy a nézőket a mi versenyszámunk is érdekli. Sokat dolgoztam ebben az évben, hálás vagyok, hogy így ünnepelhetem a születésnapomat” – nyilatkozta a gátfutó, aki szerdán lett 25 éves. „Az egész családom itt van, el sem tudják képzelni, ez mennyit jelent. Most elmegyünk és kiélvezzük a pillanatot, hogy aztán készen álljak a váltóra is” – utalt a 4x400-as stafétára a futó, aki társaival együtt abban a számban is aranyesélyesnek számít. McLaughlin-Levrone csütörtökön 50.37 másodperces világrekorddal győzött, saját...