Nagyon fontos mérkőzést nyert meg a PMFC

Hazai győzelmet hozott a kiesési rangadó. A mérkőzés előtt kieső helyen álló pécsiek az utolsó előtti helyezett Tiszakécskét fogadták a vasárnap a Stadion utcában, s egy, az első félidőben esett találattal itthon tartották a három pontot. PÉCSI MFC-TISZAKÉCSKEI LC 1-0 (1-0) Pécs, PMFC Stadion, 600 néző. Vezette: Farkas Tibor (Sinkovicz Dániel, Vörös Dániel)PMFC: Helesfay - Miknyóczki, Rácz L., Pejovics, Majnovics - Terbe, Hudák - Szabó M. (Hadaró, 72.), Bukovics (Lacza, 55.), Harsányi - Tóth-Gábor (Rácz B., 72.). Vezetőedző: Mátyus JánosTISZAKÉCSKE: Kiss Á. - Lehoczky, Viczián (Fodor F., a szünetben), Valencsik - Torvund (Kryvotsiuk, 73.), Kállai, Kocsis D. (Szőr, 67.), Bertus (Zamostny, 67.) - Vajda R., Balázs B. - Cipf. Vezetőedző: Balogh PálGólszerző: Terbe (32.)