A Szeged nyerte a megyei póló rangadót

Az első féidőben még döcögött a Szeged játéka, de a térfélcsere után gyorsan eldöntötték a Szentes elleni megyei rangadót. A Szegednek ez volt az első meccse a bajnokságban, a szntesiek már harmadszor szálltak medencébe, egy győzelem és két vereség a mérlegük- Kiss Csaba: – idegesen kezdtünk, az első félidőben sokat hibáztunk támadásban. A második félidő már rendben volt, jobban játszottunk ellenfelünknél, és ez gólokban is megmutatkozott.Pellei Csaba: – A Szeged jól felkészült belőlünk, és megérdemelten nyert. Kollégámnak, Kiss Csabának sok sikert kívánok edzői pályafutásához. SZEGEDI VE–METALCOM-SZENTES 13–6 (3–2, 1–2, 5–1, 4–1)Szeged, 250 néző. V: Vogel G., Tóth I.SZEGED: GYAPJAS B. – BÓBIS B. 3, HORVÁTH ZS. 2, Tóth Gy., SÁNTA 1, Kardos A. 1, LAKATOS 2.