Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Premier League – Kikapott, ezzel lépéshátrányba került a Liverpool

Premier League – Kikapott, ezzel lépéshátrányba került a Liverpool Mészáros Richárd 2024. 04. 14., v - 17:34 Szoboszlai Dominik csapata, a Liverpool nagy meglepetésre hazai pályán 1–0-ra kikapott a Crystal Palace-tól az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában, ezzel lépéshátrányba került a bajnoki címért zajló versenyfutásban. A magyar válogatott csapatkapitányát a szünetben küldte be Jürgen Klopp vezetőedző, miután az első félidőben a vendégek rengeteg gyors kontrát vezettek, sok gólhelyzetet alakítottak ki, amelyek közül Eberechi Eze révén egyet gólra váltottak. A fordulás után már jobban játszott a Liverpool, de játékosai minden gólhelyzetüket kihagyták, így az Atalanta elleni, csütörtöki 3–0-s Európa-liga vereséget követően egymás után másodszor is kikaptak. A Vörösök labdarúgói a lefújás után fejüket fogták csalódottságukban, ugyanis jelenleg kétpontos hátrányban vannak a címvédő Manchester Cityvel szemben. A szintén El-negyeddöntős West Ham United is odahaza kapott ki, Davi...