„Szörnyűek a kilátásaink” – néhány ezer forintnyi nyugdíjból, sokszor víz és gáz nélkül próbálnak túlélni

Az elmúlt hónapokban különösen súlyos válságban kell boldogulniuk a kubaiaknak, de közöttük is kirívó az idősek helyzete. Az USA addig szorongatta szankcióival a kommunista országot, hogy már az elnök sem tudja tovább tagadni a valóságot. Egy kilátástalanságában magára hagyott generáció mindennapjait mutatja be a Reuters képsorozata.

„Szörnyűek a kilátásaink” – néhány ezer forintnyi nyugdíjból, sokszor víz és gáz nélkül próbálnak túlélni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!