Ma a Fidesz nyert

Kerekesné Holló Helga (Fidesz-KDNP), korábbi településvezető nyerte vasárnap a polgármester-választást a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei Szelevényen, ahol a képviselő-testület hat tagját is megválasztották az időközi voksoláson.

Ma a Fidesz nyert

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!