Kezd fejre állni az áramszolgáltatás a fővárosban

Vasárnap este több fővárosi kerületben és Pest vármegyei településen is akadozott, illetve szünetelt az áramellátás. A szolgáltató tájékoztatása szerint a hibák hátterében vélhetően a tartós hőség okozta extrém terhelés és túlfogyasztás áll.

Kezd fejre állni az áramszolgáltatás a fővárosban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!