Vasárnap este óta Budapest több kerületében, köztük a XI. és XIV. kerületben, áramkimaradások nehezítik a lakosság életét, amit a kánikula okozta túlfogyasztásnak tudnak be sokan. Az MVM ügyfélszolgálata azt megerősítette, hogy az érintett területeken akadozik az áramszolgáltatás, és a helyreállításig a fogyasztók türelmét kérte. A problémát nemcsak a fővárosban, hanem Pest vármegye több településén is tapasztalták egyesek, szintén fennakadásokról számoltak be az energiaellátásban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk