Áramszünet borzolja a kedélyeket Budapesten és környékén – A hőség miatti túlfogyasztás lehet az oka

Vasárnap este óta Budapest több kerületében, köztük a XI. és XIV. kerületben, áramkimaradások nehezítik a lakosság életét, amit a kánikula okozta túlfogyasztásnak tudnak be sokan. Az MVM ügyfélszolgálata azt megerősítette, hogy az érintett területeken akadozik az áramszolgáltatás, és a helyreállításig a fogyasztók türelmét kérte. A problémát nemcsak a fővárosban, hanem Pest vármegye több településén is tapasztalták egyesek, szintén fennakadásokról számoltak be az energiaellátásban.

Áramszünet borzolja a kedélyeket Budapesten és környékén – A hőség miatti túlfogyasztás lehet az oka

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!