Túl meleg a Duna, szombaton és vasárnap is vissza kellett venni a paksi reaktorok teljesítményét

A kormány szerint az előrejelezhető terhelési adatok alapján az energiaellátás így is biztosítható.

Túl meleg a Duna, szombaton és vasárnap is vissza kellett venni a paksi reaktorok teljesítményét

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!