Dánielfy Gergő: érezzük jól magunkat, ordítsuk ki magunkból a boldogságot!

Az X-Faktor és az Eurovíziós Dalfesztivál sztárja most járt először Tatán, és bármikor visszatérne.

Dánielfy Gergő: érezzük jól magunkat, ordítsuk ki magunkból a boldogságot!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kemma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!