Tíz év magány – Megbánták-e a britek a Brexitet?

A brexitnépszavazás óta eltelt tíz év nem úgy alakult, ahogy sokan remélték. A brit elit soha nem bocsátotta meg a szavazóknak, hogy a kilépés mellett döntöttek, és az elmúlt évtized azzal telt, hogy a távozás gyakorlati lépéseit akadályozta.

Tíz év magány – Megbánták-e a britek a Brexitet?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!