A honi alterszcéna egyik legragyogóbb és legizgalmasabb formációja, az Elefánt dübörgött június 27-én a büki Atriumban. Bemelegített a Nemvagyokazapád és a Harmonikus Kakofónia. Képes koncert-flashback, miközben maxon a hangerőcsúszka, és szól a Plüss, a Paulina, az Én, a Szerelem, a Kardhal, az Ég veled. Velünk volt, köszi Elefánt!
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vaskarika