[BOX OFFICE USA] Szuper gyengén kezdett a Supergirl, még a Morbiust és a Marveleket is "sikerült" alulmúlnia

A Supergirlnek eredetileg sem jósoltak túl nagy nyitóhétvégét, de ezeket az elvárásokat is sikerült végül alulmúlnia.

[BOX OFFICE USA] Szuper gyengén kezdett a Supergirl, még a Morbiust és a Marveleket is "sikerült" alulmúlnia

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!