Nagy a baj, mentőhelikopter kellett az M7-hez

Baleset történt az M7-es autópálya főváros felé vezető oldalán, a 33-32-es kilométerszelvénynél, a Vál-völgyi pihenő térségében szombat kora este.

Nagy a baj, mentőhelikopter kellett az M7-hez

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!