Az elmúlt évtizedben a saját lakástulajdon szerzésére koncentrált a magyar állami lakáspolitika, most a Tisza-kormány a bérlakásokat is helyzetbe hozná. Azonban az elmúlt években meglehetősen kevés tu ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu