Három jó arc Komárom országos színjátszó fesztiváljáról. Az idén elballagott áriázó kassai diák, a szintén most végzett fénnyel író, Galántán bábozó szenci diáklány és az ősztől harmadikos egyházfai táncoló, szavaló tenor, aki közben Komáromban Hektor a Mítosz előadásában. Mindhárman belekóstoltak a művészetekbe, és nagyon sokáig szeretnék érezni az ízét. Interjúink.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Atempo.sk