Életben van a bükkábrányi balesetnél mentőhelikopterrel kórházba vitt édesanya

A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház tájékoztatása szerint életben van és kommunikációra képes az a nő, akit a szombaton Bükkábrány közelében történt súlyos közúti baleset után szállítottak az intézménybe.

Életben van a bükkábrányi balesetnél mentőhelikopterrel kórházba vitt édesanya

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!