A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház tájékoztatása szerint életben van és kommunikációra képes az a nő, akit a szombaton Bükkábrány közelében történt súlyos közúti baleset után szállítottak az intézménybe.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart