A kormány elrendelte az otthoni munkavégzést a közszférában

A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután. Holnaptól tetőzik a hőség. A közszférában otthoni munkavégzést rendelünk el, és lehetőség szerint erre kérünk minden munkáltatót. Javasoljuk a kinti munkavégzés elhalasztását – írta bejegyzésében a kormányfő.

A kormány elrendelte az otthoni munkavégzést a közszférában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!