Jelképes akció keretében nyolc év után ismét beléphettek civilek a Fertő tó magyar oldalán található, lezárt egykori strand területére. Környezetvédők és helyiek átvágták a kaput lezáró lakatot, majd Udvaros Dorottya vezetésével a vízpartig sétáltak, hogy felhívják a figyelmet a térség elhúzódó lezárására és a félbemaradt beruházás következményeire.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu