Két kisfiút mentettek ki a venezuelai földrengés romjai alól, miután napokig csapdában voltak

Az első földrengés óta már több mint 85 óra telt el, de a mentők nem adják fel a reményt. A lakosok egy része közben azt mondják, hallják az embereket a romok alatt, de nem tudják elmozdítani a súlyos betonlapokat, ezért szorongva várják a nehézgépek érkezését.

Két kisfiút mentettek ki a venezuelai földrengés romjai alól, miután napokig csapdában voltak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!