Nagy munkaügyi konfliktussal néz szembe a Ubisoft, ugyanis a cég barcelonai stúdiójának dolgozói sztrájkot jelentettek be a létszámcsökkentések miatt, mert az intézkedések túlzott terhet rónak a csapatra.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs