A leépítések miatt sztrájkra készülnek a Ubisoft Barcelona dolgozói

Nagy munkaügyi konfliktussal néz szembe a Ubisoft, ugyanis a cég barcelonai stúdiójának dolgozói sztrájkot jelentettek be a létszámcsökkentések miatt, mert az intézkedések túlzott terhet rónak a csapatra.

A leépítések miatt sztrájkra készülnek a Ubisoft Barcelona dolgozói

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Gamekapocs

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!