Hálaadást és koncertet rendeztek az Ótemplom 130 éves orgonájáért

A Református Ótemplomban vasárnap délután hálaadó istentiszteletet rendeztek a templom 130 éves orgonájáért, amelyen igét hirdetett Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke. Majd Pálúr János Liszt-díjas orgonaművész Teremtéstörténet című hangversenyével zárult a hódmezővásárhelyi Református Ótemplom tavaszi–nyári koncertsorozata.

Hálaadást és koncertet rendeztek az Ótemplom 130 éves orgonájáért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!