Szerbiában a jövő hét elején is folytatódik a hőhullám. A legmagasabb nappali hőmérséklet elérheti a 39 Celsius-fokot. Szerémségben, Bánátban és Bácskában vörös fokozatú meteorológiai riasztás van érvényben. 14 órakor Palicson, Nagykikindán, Nagybecskereken, Zomborban, Loznicán és Mitrovicán egyaránt 36 Celsius-fokot mértek. A Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet (RHMZ) adatai szerint 15 óráig Nagykikinda bizonyult Szerbia legmelegebb városának, ahol […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó