A Kremlnek abba kellene hagynia az illúziókban való élést, és valódi tárgyalásokra kellene áttérnie, a Kijev nélküli béketervek kudarcra vannak ítélve – jelentette ki vasárnap Andrij Szibiha külügyminiszter a közösségi oldalán közzétett bejegyzésé...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua