Az RTL Premiumon, július 8-tól induló Exek csatája második évadában újabb nyolc sztárpár mérkőzik meg egymással, akiket ezúttal az első szezon nyertese, Kamarás Norbi fogad házigazdaként; miközben a történéseket a párja, Kármán Odett narrálja majd. Norbi a korábbi hasonló feladatainak köszönhetően nem izgul különösebben, azt azonban kíváncsian várja, hogy milyen lesz egy másik szerepben végigcsinálni a műsort.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz