Az Osztrák Nagydíjon idei második futamgyőzelmét szerezte a Mercedes színeiben George Russell, aki háláját fejezte ki a csapata felé azt követően, hogy egy nehéz időszakból álltak fel közös erővel. Russell: Ezt a győzelmet biztosan ki fogom élvezni
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ