Felháborodott olvasó írt levelet szerkesztőségünknek, írásában méltatlankodva számolt be lakóhelyének közelében tapasztalt – általa borzalmas tartott – állapotokról. Rövid levelét változtatás nélkül közöljük. "Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy még mindig vannak olyanok, akik rengeteg szemetet és bűzt hagynak maguk után, amikor távoznak valamely pihenőhelyről. A 21-es busz Szabadság úti megállójánál található, csendes helyen lévő padok vonzzák a hajléktalanokat és guberálókat, akik rendszeresen ott múlatják az időt – hol alkoholt vedelve, hol kajamaradékokat hajigálva. A kenyérdarabok persze vonzóak a galambok számára, ám látványuk nem idilli. A madarak a második képen éppen táplálkoznak az otthagyott zacskóból, amely mellett számtalan használt papír zsebkendő szúrja a szemet. Egyszerűen fel nem foghatom, hogyan lehet valaki ilyen igénytelen, trehány, nemtörődöm a környezetével. A hely ilyen állapotában egészségügyi szempontból is hagy kívánnivalót maga után, ráadásul a madara...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Pécs Aktuál