Kovács Anett kapta a legtöbb játékpercet a MOL Esztergomban

A jobbszélső több mint ezer percet töltött a pályán, őt Faragó Lea és Bukovszky Anna követi.

Kovács Anett kapta a legtöbb játékpercet a MOL Esztergomban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kemma

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!