Emlékeznek még a kisbusz-konvojokra, amik Orbán Viktor választási „ország-gurulásaikor” Budapesti indulással a kinézett városba szállította a „futottak még…” stábot? Tudják, ők biztosították 0-24-ben a főnöküket, hogy „csak a Fidesz, csak Orbán Viktor” és minden úgy jó, ahogy Ő gondolja. A kisbuszok április 12-e óta csak álltak és várták, hogy új gazdáik kitalálják, hogy mi legyen […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír