Vona Gábor nyílt levélben fordult Magyar Péter miniszterelnökhöz a Tisza Párt európai parlamenti képviselőinek az új génkezelési technikákra (NGT1) vonatkozó uniós dereguláció melletti szavazása miatt. A Második Reformkor politikusa szerint a döntés megkérdőjelezi Magyarország Alaptörvényének XX. cikkét, amely garantálja a hazai GMO-mentes mezőgazdaságot, és sérti az eddigi politikai és társadalmi konszenzust.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart