Megdőlt a napi országos és fővárosi melegrekord szombaton, valamint a legmagasabb napi minimum-hőmérsékleti rekordok is megdőltek vasárnap hajnalban – közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján vasárnap. Szombaton a budakalászi állomáson 40,0 Celsius fokot mértek, ez új legmagasabb napi országos maximum-hőmérséklet, a korábbi 37,5 Celsius fok volt Örkény állomáson 1994-ben. Tájékoztattak arról is, hogy Bodán csupán Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton