Irán és az Egyesült Államok fokozta a támadásokat, és eszkalációval fenyeget

Trump szerint „eljöhet az a pont, amikor már nem tudnak észszerűek maradni, és kénytelenek lesznek katonailag befejezni azt a munkát, amit elkezdtek”.

Irán és az Egyesült Államok fokozta a támadásokat, és eszkalációval fenyeget

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!