Tovább fokozódik a hőhullám Magyarországon, vasárnap a déli órákra már 39 Celsius-fokot is mértek, miközben az országos átlaghőmérséklet is meghaladta az előző napi értéket. A HungaroMet közlése szerint közben újabb melegrekordokat is hitelesítettek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Liner