Június elején indult el a Túlbetonozva kampány, ami arra a hibás beidegződésre hívja fel a figyelmet, hogy akkor van rend, ha valamit lekövezünk. Szakértőkkel jártuk be Budapestet, hogy megtudjuk, mit tesz a főváros azért, hogy minél több helyen legyen beton helyett zöld.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex