Vendégségben „kéretlenül” – közel 150 fő lakott jól a debreceni civilek ételosztásán

A Kéretlen Figyelem Debreceni Nők Közéleti Egyesülete 2011-óta segíti rendszeresen a debreceni szegényeket, a társadalom peremén élőket. Az elmúlt 15 évben egyetlen meghirdetett ételosztás sem maradt el. Ha esett az eső, ha fújt a szél, netán hófúvás volt, akkor is vártuk a vendégeket – kezdte beszámolóját Tukoráné Kádár Ibolya egyesületvezető. „Azonban olyan meleg mint ma, […]

Vendégségben „kéretlenül” – közel 150 fő lakott jól a debreceni civilek ételosztásán

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!