Vasárnap megdőlt az országos és fővárosi napi melegrekord, miután kora délután 40 fok fölé emelkedett a hőmérséklet – írja az Időkép. Az átlagosnál melegebb idő tartós stresszt gyakorol mindenkire, fennáll a hőguta veszélye – írja a HungaroMet. Míg a szombati, 37,5 fokos napi csúcsot viszonylag gyorsan túllépte a felmelegedés, a vasárnapi rekord megdöntése kicsit nehezebb volt, mivel […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó