Tóth Imre atya ezüstmisét mutatott be a höveji templomban, hívei szeretik a plébánost

Pappá szentelésének huszonötödik évfordulóját ünnepli idén Tóth Imre atya. Ezüstmisét mutatott be.

Tóth Imre atya ezüstmisét mutatott be a höveji templomban, hívei szeretik a plébánost

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kisalföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!